AKP li Yıldırım’dan danışmanına ve şoförüne kıyak

murat-yıldırım-3

7 Haziran’da milletvekilliği görevi sona erecek olan AK Parti Çorum Milletvekili Murat Yıldırım’ın danışmanı Halit Çağdaş, Çorum’daki bir kamu kurumuna “Müdür” olarak atandı…

AKP Çorum Milletvekili Murat Yıldırım 3. kuralına takılıp vekil olamayacak. Ancak giderayak Danışmanı Halit Çağdaş’ı Çorum ValiliğineSosyal Proje Müdürü, Şoförü Mustafa öztaş’ı da KOSGEB’e Uzman olarak atadı.

2002 yılından buyana AK Parti’den 3 kez Çorum Milletvekili seçilen Murat Yıldırım, 7 Haziran’da parlamentoya veda edecek. Yıldırım’ın vekillik görevi bitmeden Danışmanı Halit Çağdaş, Çorum’daki bir kamu kurumuna müdür olarak atandı. Çağdaş’ın atandığı kurum ise Çorum Valiliği oldu. Çağdaş’ın burada “Çorum Valiliği Sosyal Proje Müdürü” olarak görev yapacağı öğrenildi.

YEREL GAZETEDE MUHABİRDİ

Çorum’un yerel gazetelerinden Hakimiyet’te bir dönem muhabirlik yapan Halit Çağdaş, 2002 yılında Murat Yıldırım’ın AK Parti’den Çorum Milletvekili seçilmesi üzerine danışmanlık görevine getirilmişti.

ŞOFÖRDE KOSGEB’E ATANDI

Bu arada, yaklaşık 5 yıldır Murat Yıldırım’ın şoförlüğünü yapan Mustafa Öztaş da Çorum KOSGEB İl Müdürlüğüne “Uzman” olarak atandı. Her iki isimde önümüzdeki günlerde yeni görevlerine başlayacak.

1 Yorum : “AKP li Yıldırım’dan danışmanına ve şoförüne kıyak

  1. Sayın milletvekilide modaya uymuş .Siyaset köşeyi dönmek,eş dosta ihale vermek,devlet katında işe yerleştirmek için yapılıyor.Murat Yıldırımda kendine yakışanı yapmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.