CHP İLÇE TURLARINA DEVAM EDİYOR

Genel seçimlere az gün kala CHP İl Örgütü ve Milletvekili Adayları çalışmalarını sürdürüyor. Hafta sonu Laçin, Dodurga, Oğuzlar ilçelerinde çalışmalara devam eden CHP İl Örgütü 7 haziran öncesi ilçe turlarına devam etti. Çalışmalara tam kadro katılan CHP’liler projelerini anlatarak destek istedi. Ziyarette CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım, CHP Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Tufan Köse, Milletvekili Adayları Muharrem Bozdoğan, Dinçer Solmaz, Saim Topgül, İl yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri hazır bulundu.
Halkın ilgisinden memnun olan CHP’liler esnaf ziyareti yaparak oy istediler. Ziyaret sırasında bazı açıklamalarda bulunan CHP Çorum il Başkanı Gürsel Yıldırım” Biz 8 haziran sabahı kurtuluş meşalesini yeniden yakmak için çalışıyoruz. Halkımızın bize gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz. Bizim projelerimiz halkımızın yararına olan projeler sadece 4 yılda Türkiye’de yoksul kalmayacak bu şiarla yolumuza devam edip halkımızın takdirini kazanmak için çalışacağız.” dedi.
CHP Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Tufan Köse” Ülkemizin üzerine kabus gibi çöken zihniyete 7 haziran da halkımız gereken cevabı verip onları tarihe gömecektir. Biz Çiftçimizin, emeklimizin, emekçimizin, yoksul vatandaşlarımızın rahatça yaşayabilecekleri bir Türkiye hedefliyoruz. Üreten bir Türkiye olacak hukuk ’un yok sayıldığı bu günler geride kalacak. Adaletli bir sistem kuracağız halkımızın mutluluğunu ve refahını arttıracağız bize verilen her oy geleceğe daha umutla bakmamızı sağlayacak. Aydınlık bir gelecek için biz destek istiyoruz” dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Muharrem Bozdoğan” Ülkemiz birilerinin başkanlık hayalleri uğruna feda edilemeyecek kadar zor şartlarda kuruldu. Binlerce şehidimizin kemikleri sızlıyor. Bu gidişata dur demek için biz sizden destek istiyoruz projelerimizi açıkladık halkımızın projelerimize olan ilgisi bizi memnun ediyor. Biz projelerimizi hayata geçirip daha Yaşanabilir bir Türkiye için halkımızdan destek istiyoruz” dedi.
Dinçer Solmaz Yaparak” Hukuk katledildi. Adalet duygusu zedelendi. Bir mahkemenin saldığını öbür mahkeme geri tutukluyor. Biz daha adaletli bir Türkiye için çalışacağız. Hukuka olan güveni tesis edeceğiz. Yoksul vatandaşımız kalmayana değin, insanların çöpten ekmek toplamadığı bir Türkiye’yi kurmak için 7 Haziranda destek istiyoruz”dedi.
Saim Topgül” Birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bu günlerde biz CHP olarak tüm yurttaşlarımızın birliğini ve beraberliğini sağlayacağımızı iddia ediyoruz. Halkımızın bize destek verirse projelerimizi hayata geçirerek yurttaşlarımızın refah içerisinde yaşayabileceği bir Türkiye’yi kuracağız”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.