Temad şehit ailesini unutmadı

Şehit ailesi 2Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çorum Şubesi, Aydın’ın Efeler ilçesinde çatışmada şehit olan Jand.Astsubay Emrah Ünalan’ın Osmancık’ın Kargı Köyü’nde bulunan baba evini ziyaret etti.
Ziyarete Dernek Başkanı Ertan Karabıyık, Yönetim Kurulu Üyeleri Işık Eyvaz, Hasan Kaba, Fikret Ak, Umur Bahar, Aycan Serpinli katıldı.
Emekli Astsubaylar Derneği Çorum Şubesi Başkanı Ertan Karabıyık, yaptığı açıklamada, “Gazileri ve şehit yakınlarının sadece belirli günlerde değil sıkça hatırlanmaları gerekmektedir. Onların her zaman manevi desteğe ihtiyaçları vardır. Şehitlerimizin mezarlarını ziyaret edip dualarımızı esirgemeyelim. Unutulmamalıdır ki, onlar vatanımız için canlarını ve uzuvlarını kaybetmişlerdir. Bizler en fazla gazi ve şehit veren camianın mensuplarıyız. Bu konuda duyarlılımız had safhada.Herkesi de duyarlı olmaya davet ediyoruz. Yaşamımıza derin duygular ve anlam katan bu değerlerimize lütfen sahip çıkalım, onları yalnız bırakmayalım. Çünkü gazi ve şehit yakınlarımız gururludur, bir o kadar da vakurdurlar” d edi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.