CHP ADAYLARI ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

O1

O2

O3

O4CHP Çorum İl Örgütü genel seçimler öncesi Milletvekili Adayları ile seçim çalışmalarını devam ettiriyor. 7 Haziran 2015 te yapılacak Genel seçimlere hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren CHP İl örgütü ve Milletvekili Adayları çalışmalarına devam ediyor.
İskilip, Bayat, Uğurludağ ilçelerini ziyaret eden CHP heyetinde CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım, Mİlletvekili Adayları Tufan Köse,Muharrem Bozdoğan, Dinçer Solmaz, Saim Topgül İl yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Üyeleri hazır bulundu. İlçe merkezlerinde esnaf ziyareti yaparak halkla bir araya gelen CHP heyeti gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade ettiler. Ziyaret sırasında açıklamalar yapan CHP heyeti CHP İktidarında ülkemizin tüm sorunlarını çözeceklerini ifade etti. CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım ” Ülkede adı konmamış bir kriz var iktidar partisi tutturmuş bir istikrar diye gidiyor hangi istikrardan bahsediyorlar acaba kendi saltanatlarını sürdürme istikrarı mı diye sormak istiyorum. Ülkemizin sorunları son yıllarda arttı vatandaşımız yoksulluğa mahkum edildi. Üretici üretim maliyeti yüzünden üretemiyor, çiftçimiz tarlasını ekemiyor, esnafımız satış yapamıyor emeklilerimiz, emekçilerimiz içler acısı durumda. Biz toplumun tüm kesimlerinin sorunlarını çözecek yeterliliğe sahibiz kadrolarımız bilgili ülke sorunlarını çözmeye muktedir. Bizim iktidarımızda sadec 4 yılda ülkemizin ekonomik olarak refah seviyesini çok daha ilerleteceğiz.” dedi.
CHP Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Tufan Köse” Biz CHP olarak çok güzel bir seçim bildirgesi açıkladı projelerimiz dolu dolu İktidar tutturmuş bir kaynak nerde sizler saltanatınıza kaynak buluyorsunuz da vatandaşa gelince mi kaynak yok biz halkımızın refahını arttırmak için çalışacağız halkı zenginleştireceğiz . Birileri gibi sözde değil özde hizmet edeceğiz. yoksulluk bitecek mutlu vatandaş, mutlu Türkiye olacak” dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Muharrem Bozdoğan ” Çorum iktidara ne istediyse verdi onlar Çorum’a hiç bir şey getirmedi Çorum’un müteşebbis ruhlu insanları üretmeye çalışıyor üretim de yapıyor ancak yüklü maliyetler insanları zorluyor. Her şeye rağmen ihracat yaparak Çorum ekonomisine büyük katkı veren iş adamlarımıza destek olalım ki onlarda istihdamı arttırsın insanlar evine ekmek götürsün, esnafımız para kazansın Peygamber efendimizin bir Hadis-i Şerifi var Beyt’ül mal’dan çalanların cenaze namazı kılınmaz buyurmuş hem hırsız hem Müslüman olunmaz.”
CHP Çorum Milletvekili Adayı Dinçer Solmaz” Vatandaşımız ekonomik olarak zor durumda icra dosyaları tavan yaptı. Çorum’da yüz binlerce dosya var icra mahkemelerinde bunlar ekonominin ne kadar kötü olduğunun göstergesi. Hukuk her gün katlediliyor bir mahkemenin saldığını diğer mahkeme tutukluyor vatandaşımızda hukuka güven kalmadı. Biz CHP iktidarında hukuka olan güveni yeniden tesis edeceğiz daha Yaşanabilir bir Türkiye kuracağız hep birlikte kurduğumuz ülkemizi yeniden şahlandırmak için çalışacağız” dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Saim Topgül ” Biz sahada çalışacağız ülkemizde bozulan birlik beraberliği yeniden tesis edip vatandaşımızın daha mutlu bir Türkiye’de daha iyi şartlarda yaşaması için uğraşacağız. Bizim meselemiz şahsi menfaat değil bizim meselemiz ülke menfaati kulla hakkı yemedik şimdiye kadar şimdiden sonrada kul hakkı yemeye niyetimiz yok. Gelin CHP’ye oy verin gitsinler” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.