CHP de Parola; ”kale fetedilinceye kadar”

CHP  a1CHP  a4CHP  a27 Haziranda yapılacak olan Genel Seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi İl örgütü ve Milletvekili adayları çalışmalara devam ediyor.
Genel seçimlere 40 gün kala CHP Milletvekili Adayları ve İl örgütü çalışmalarına devam ediyor. Ortaköy, Aşdağul ve Mecitözü ilçelerine ziyarette bulunan CHP heyeti esnaf ziyareti yaparak halktan destek istedi. Kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun kalan CHP’liler projelerini anlattı. Ziyaretlere CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım, CHP Milletvekili Adayları Tufan Köse, Muharrem Bozdoğan, Dinçer Solmaz, Saim Topgül, İl Yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı.
Bazı açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım ” Ülkemizde her 4 kişiden biri yoksul dolar almış başını gidiyor. Bizim iktidarımızda halkımız rahat bir nefes alacak çiftçimize mazotu 1.5 TL’ye vereceğiz taşeron sistemini kaldıracağız bizim projelerimizin maliyeti 58 milyar T Gayri safi milli hasılanın %2,5′ie denk geliyor bunları hayata geçirmemiz çok kolay bütçede halkımızın hakkına düşeni alacağının sözünü vereceğiz. 8 haziran sabahı CHP iktidarı ile Türkiye’ye küllerinden doğacak” dedi.
CHP Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Tufan Köse” Bizim projelerimiz gerçekçi birileri bu projeleri kendileri hayata geçiremedikleri için kaynak nerde diye soruyorlar. Biz halkımızın refahını yükseltmek için çalışacağız. CHP İktidarının zamanı geldi”dedi.
Muharrem Bozdoğan” Biz komşu ülkelerle, Türkiye Cumhuriyetlerle ve Dünya ile bozulan ilişkilerimizi düzelterek ihracatı arttıracağız. Mevcut iktidar partisi yoruldu. İktidarın hep söylediği bir söz var istikrar bozulmasın diyorlar evet istikrar bozulmasın İktidarı değiştirmezsek istikrar bozulacak kardeş ülkemiz Kıbrıs’la bile kavga eder hale geldik ülkemizdeki tüm sorunları çözecek kadrolar Cumhuriyet Halk Partisinde mevcut gelin oy verin Yaşanacak bir Türkiye kuralım” dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Dinçer Solmaz” Çiftçimiz mevcut iktidarın sabit tarım politikası olmadığı için mağdur ektiğinin karşılığını alamıyor.
Biz çiftçimizin emeklimizin, emekçi kardeşlerimizin dertlerine derman olacağımız inancındayız CHPye vereceğiniz her oy geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlayacak tüm yurttaşlarımızı CHP’ye oy vermeye davet ediyorum ” dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Saim Topgül ” Gün birlik ve beraberlik günü artık bu iktidarın gitmesinin zamanı geldi binlerce şehit vererek kurduğumuz bu vatanı tekrardan kurtarmak için CHP’ye destek bekliyoruz. Biz toplumun tüm kesimlerinin sorunlarına hakimiz ve çözeceğimizin sözünü veriyoruz.”dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.