CHP Vekil Adayları seçim turunda

CHP 2CHP 1CHP 3CHP Çorum İl örgütü yklaşan Genel seçimler öncesi dur durak bilmeden çalışmalara devam ediyor. Alaca, Boğazkale ve Sungurlu ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan CHP heyeti seçimlerde kendisine destek istedi.
7 Haziran 2015’te yapılacak Genel seçimlere hazırlıklarını sürdüren CHP çalışmalarına ilçelerde devam etti. Çalışmalara CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım, Milletvekili Adayları Tufan Köse, Muharrem Bozdoğan, Dinçer Solmaz il yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte çok sayıda partili katıldı.
Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım “ Bizim açıkladığımız program Türkiye bütçesinin yüzde 2,5’ine tekabül ediyor biz tamamen gerçekçi, özgürlükçü halktan yana biz CHP olarak birlikte üretip birlikte paylaşalım diyoruz” dedi.
CHP Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Tufan Köse” Biz ülkemizin birlik ve beraberliğinden yanayız mevcut iktidar artık ülkeyi yönetemiyor. Ve oyları giderek eriyor en son çıkan bir ankette iktidar partisinin oyları Çorum’da yüzde 41’e kadar düşmüş bu demektir ki ülkemizde CHP iktidarı yakın. “ dedi.
CHP Çorum 2. Sıra Milletvekili Adayı Muharrem Bozdoğan ” Ben ülkemizin durumunu bir örnekle anlatmak istiyorum. Milli takımımız başarısız olduğunda milli takımı değiştirmiyoruz teknik direktörü değiştiriyoruz. Ülkenin Başbakanını teknik direktör sayarsak artık başarısız sonuçlar can sıkıyor bu teknik direktörü değiştirmenin zamanı geldi. Çorum son 3 dönemdir iktidar partisine her şeyi verdi iktidar partisi Çorum’a hiç bir şey vermedi. Gelin bize destek olun ülkemizde refah seviyesini yükseltelim hep birlikte ülkeyi kuran parti olarak sizlerden bir kez daha destek istiyoruz. “ dedi.
Son olarak konuşan CHP Çorum 3. Sıra Milletvekili Adayı Dinçer Solmaz” Ülkemizin CHP iktidarına ihtiyaç doğmuştur bunu gerçekleştirmek için çalışmalarımızı örgütlerimizle birlikte yürüteceğiz. Ülkemizde birlik ve beraberliği sağlamak için tüm yurttaşlarımızı CHP’ye oy vermeye destek vermeye davet ediyoruz.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.