Haber Yayın Tarihi:

Şehit Aileleri Sitem etti

Şehit AileMHP İl Başkanı Av. Bekir Çetin, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Cafer Eker’i ziyaret etti.

Bugün saat 14.00’de Yunus Emre İş Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarete partililer ile dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gazileri, şehitleri ve yakınlarını bir kenara atmanın gaflet olduğunu belirten MHP İl Başkanı Çetin, “Gazilerimize, şehitlerimize ve yakınlarına bakmak Türk Devleti’nin boynunun borcudur. Siz yakınlarınızı vatan millet uğruna toprağa vermişsiniz, sizlere bakmak zorundayız. Şehit ailelerinin ve gazilerimizin yaşadığı büyük sıkıntılar var. Çorum’da sizlerin işini kolaylaştırmak yerine sanki daha da zorlaştırıyorlar. Ülkeyi yönetenler sizleri ihmal ediyorlar. 8 Haziran’da MHP iktidar olduğunda bu sorunları çözeceğiz.” dedi.

Çorum’da şehit aileleri ve gazilerin ihmal edildiğini belirten Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Eker ise, “Çorum’da bize soğuk bakılıyor. Sorunlarımız çözüme kavuşturulmuyor. MHP ve CHP bizden yana meclise bir önerge sunuyor. Bunlar kabul edilmiyor. İnşallah MHP Çorum’dan bir vekil çıkarır. Bizler de sorunlarımızı onunla paylaşabiliriz.” diye konuştu.

 

Düşünceni söyle, yorum yaz...