Haber Yayın Tarihi:

Bilinçsizlik Her Yerde

20150304_09560220150304_09561020150304_095648Bir türlü anlayış ve saygı kavramını geliştiremeyen insanlar şofanist düşüncelerden dolayı insanları zor  duruma sokmayı ve hak gasp etmeyi bırakmadılar.

Trafik kurallarının yanında birde sakat kaldırım ve geçişlerini işgal eden bilinçsiz sürücülere denetimsizlik eklenince işin içinden çıkılamıyor. Araçlarını sakat ve yaya geçişlerine park eden sürücülerin yüzünden sakat vatandaşlar çile üstüne çile çekmeye devam ediyor.

Önceki gün Çorum Hitit Üniversitesi Araştırma Hastanesi Kadı Doğum Ve Çocuk Bakım Ünitesine yanında bulunan Okul ve Büfelerin yanında bulunan yaya geçiş ve sakat geçişine park eden sürücü hiç bir kural ve kaideye uymayarak insanların hakkını gasp etmeye devam etti. Trafik ve zabıta ekiplerinin bir türlü göremediği bu işgale vatandaşlar tepki gösterdi.

‘ Her saygısızlığı hak eder gibi davranılıyor. Biz Yaya ve sakat geçişlerinin artık  bize verilmesini istiyoruz. Vatandaş olarak sürücülere tepki gösterdiğimiz zaman kavga yapıyor ve hakaret ediyorlar. Lütfen yetkili merciler bu işe el atsınlar’

Düşünceni söyle, yorum yaz...