Haber Yayın Tarihi:

Cezaevinde şaibeli intihar

Çorum L Tipi Kapalı Cezaevi‘nde hırsızlık suçundan tutuklu bulunan 37 yaşındaki Aytekin Gödek, kendini tuvaletin kapı koluna bağladığı Çarşafla asarak yaşamına son verdi.

Çorum L Tipi Kapalı Cezaevi’nde hırsızlık suçundan tutuklu bulunan Aytekin Gödek, tuvalete giderek yatak çarşafını kapı koluna bağlayarak ters yönden atmak suretiyle yaşamına son verdi. Olay yerinde yapılan incelemede Gödek’in el ve ayaklarının bağlı olduğunun görüldüğü öğrenildi. Aytekin Gödek’in  çok sayıda suç dosyasının bulunduğu intihar ettiği gün ise başka bir dosyadan mahkemesinin olduğu öğrenildi.

Bir süre sonra Gödek’in cesedi diğer mahkumlar tarafından bulundu. Yapılan incelemeden sonra Gödek’in cesedi, Çorum Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Buradaki işlemlerin ardından Gödek’in cesedi, otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumu‘na gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

1 Yorum : “Cezaevinde şaibeli intihar

  1. çorum sungurluda girmediği market dükkan kalmamıştı bugünleride gördümya çok şükür gözüm açık gitmez benim 25 milyarlık malımı çaldılar darısı diğer iş ortaklarının başına inşallah hakkımı hiç bir zaman helal etmeyeceğim biriside yaptırmışssa helal olsun okişiye ellerinden öperim

Düşünceni söyle, yorum yaz...

%d blogcu bunu beğendi: