Haber Yayın Tarihi:

İNCE ÇORUM’DA

Cumhuriyet Halk Partisi TBMM Grup Başkanvekili Muharrem İnce, yarın Çorum’a geliyor. CHP Merkez İlçe Örgütü’nün İlçe Danışma Kurulu toplantısına katılacak olan İnce, burada Çorumlulara seslenecek.
CHP Merkezİlçe Başkanı Saim Topgül, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 74 yıl önce ebediyete intikal ettiğini belirterek,“Cumhuriyetimizin ve partimizin kurucusu, Türk ulusunun kurtarıcısını büyük birşükran ve özlemle anıyoruz. 10 Kasım’da tüm Çorum halkıyla birlikte 09.05’de Atatürk Anıtı’nda olacağız. Buradaki törenin ardından 13.00-16.00 saatleri arasında TBMM Grup Başkanvekilimiz Muharrem İnce’nin de katılımıyla Kültür Düğün Salonu’nda İlçe Danışma Kurulu toplantımızı yapacağız” dedi.
“Genel Başkanımız Kemal Kılaçdaroğlu’nun iktidara yürüyüş yolunda biz de Çorum’da CHP’yi iktidar yapmayı hedefliyoruz” diyen CHP Merkez İlçe Başkanı Saim Topgül, Çorum’da iktidar olmak adına bu toplantıyı düzenlediklerini dile getirdi.
Kültür Düğün Salonu’nda yapılacak olan toplantıya tüm CHP’lileri beklediklerini vurgulayan Topgül, ayrıca Çorum halkına da 09.05’de Atatürk Anıtı’nda Atatürk’e sahip çıkmaları çağrısında bulundu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...