Haber Yayın Tarihi:

İnönü Caddesi Taşıt Trafiğine Kapatıldı

Belediye İnönü Caddesi’nde yapacağı asfalt çalışması nedeni ile bugünden itibaren caddenin Saat Kulesi’nden Ankara istikametinde olan şeridini bir hafta süre ile araç trafiğine kapatıyor. Buranın asfaltı bittikten sonra ise diğer şerit kapanacak.
Çorum Belediyesi, asfalt çalışmalarını İnönü Caddesi’nde de devam ettiriyor. Şehir dört bir yanında asfalt ihtiyacı bulunan bölgelerde çalışmalarını sürdüren Çorum Belediyesi, İnönü Caddesi’nin asfaltını da tamamen yenileyecek.
Çorum Belediyesi’nden yapılan açıklamada İnönü Caddesi’nde yapılacak olan asfalt çalışmaları nedeniyle caddenin Saat Kulesi’nden Ankara istikametinde olan şeridi bugünden itibaren bir hafta araç trafiğine kapatılacak. Cadde asfalt çalışmaları tamamlandıktan sonra araç trafiğine açılacak. Ankara istikametideki caddenin asfalt çalışması tamamlandıktan sonra bu kez de Ankara Yolu’ndan Saat Kulesi istikametinde olan şeridin asfalt çalışmalarına başlanacak. Ve bu şerit de asfalt çalışmaları nedeniyle bir hafta boyunca araç trafiğine kapatılacak.
Çorum Belediyesi’nden yapılan açıklamada Belediye çalışmalarının Çorum’un daha yaşanılabilir ve Çorumluların da daha modern bir kentte yaşamalarına imkan sağlamak amacıyla çalışmalar yürüttüklerinin altı çizildi. İnönü Caddesi’ndeki asfalt çalışmaları nedeniyle sürücülerin sıkıntı yaşamaması için gerekli önlemlerin alınması için uyarıda bulunan Çorum Belediyesi, Çorumluların gösterdiği sabır ve hoşgörüye teşekkür etti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...