20 Ekim 2012 Haber Yayın Tarihi:

24 marka 1000 çeşitle Çorum’a gurur kattı

Özlem Max Mobilya Mağazası dualarla hizmete açıldı. 1978’de 40 metrekarelik bir atölyede hizmete başlayan firma, bugün Türkiye’nin en büyük 5 mağazası arasına giren dev yatırımıyla, Çorum’u sektörün gözdesi haline getirdi. 7 bin metrekarelik büyüklüğü ve çağdaş mimarisiyle Samsun Yolu’nda hizmete acılan Özlem Max Mobilya Mağazası, birbirinden seçkin ve özgün tasarım içeren markalarıyla büyük takdir topladı.
Vali Sabri Başköy, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Garnizon Komutanı J.Alb. Hakan Saraç, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, MHP İl Başkanı Ercan Daşdan ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açılan mağaza, tüm davetlilerden tam puan aldı.
Özlem Max Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Metin Ünal’ın selamlama konuşmasından sonra, firma ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de yatırımın Çorum açısından önemli bir kazanım olduğunu belirterek, firma sahiplerine ve bu yatırıma öncülük ettiğini söylediği Belediye Meclis Üyeleri’ne teşekkür etti.
Vali Sabri Başköy’ün de “Her bir yatırımda ülkemiz kazanmaktadır.” sözleriyle değerlendirdiği mağazanın hayırlı olmasını temenni etti.
Yapılan duanın ardından Vali Başköy, açılış kurdelesini firma sahiplerinin eşlerine kestirdi.
Açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...